Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Mapa sveta z Lišajníkem v ráme

499.90 1,499.90  s DPH
Vzácne druhy stabilizovaný materiálov netoxické Bezúdržbová Stálezelený život po dobu 5-7 rokov 100% prírodný: Mapa sveta z Lišajníkem pozostávajú zo 100% pravého, stabilizovaný machy zvuková izolácia - mach má veľmi vysokú hladinu zvuku až do 50% Mаch upevnený na jednotlivých nosných paneloch Mapy sveta z Lišajníkem dodajú miestnosti jedinečnú textúru a sochárstvo.Iné veľkosti sú dostupné na objednávku.Doručenie do 5-10 pracovných dní.

Mapa sveta z Lišajníkem kontinenty

649.90 1,499.90  s DPH
Vzácne druhy stabilizovaný materiálov netoxické Bezúdržbová Stálezelený život po dobu 5-7 rokov 100% prírodný: Mapa sveta z Lišajníkem pozostávajú zo 100% pravého, stabilizovaný machy zvuková izolácia - mach má veľmi vysokú hladinu zvuku až do 50% Mаch upevnený na jednotlivých nosných paneloch Mapy sveta z Lišajníkem dodajú miestnosti jedinečnú textúru a sochárstvo.Obraz pozostáva zo samostatných častí (kontinentov)Iné veľkosti sú dostupné na objednávku.Doručenie do 5-10 pracovných dní.

Machový obraz Mapa sveta Flatmoss & Bolmoss s podsvietením

699.00 899.00  s DPH
Machový obraz Mapa sveta Flatmoss & Bolmoss s podsvietením

Ručne vyrábaný machový obraz z dvoch druhov machu Flatmoss & Bolmoss

Machový obraz mapa sveta má originálny dizajn.

Biofilný dizajn obrazu stelesňuje pokoj prírody a harmóniu vo vašom interiéri.

100 %prírodný mach 0 % starostlivosť Rám je vyrobený z prírodného dreva.

Kompletné so závesmi Obraz je potrebné iba zavesiťPodsvietenie - súprava ľadovej pásky s napájaním 12V(možná voľba farby ľadovej pásky - biela studená biela teplá)Doručenie do 5-10 pracovných dní.Chráňte pred priamym slnečným žiarením Nie je potrebné zalievať, hnojiť a rezať Požadovaná teplota miestnosti 20-25 ° C Hladina vlhkosti musí byť 40-60% vyrobené na Slovensku 

Machový obraz Mapa sveta Flatmoss & Bolmoss v rame

599.00 799.00  s DPH
Machový obraz Mapa sveta  Flatmoss & Bolmoss

Ručne vyrobený machový obraz z dvoch druhov machu: Flatmoss & Bolmoss

Machový obraz mapa sveta má originálny dizajn.Biofilný dizajn obrazu stelesňuje pokoj prírody a harmóniu vo vašom interiéri.

100 %prírodný mach 0 % starostlivosť Rám je vyrobený z prírodného dreva.

Kompletné so závesmi Obraz je potrebné iba zavesiťDoručenie do 5-10 pracovných dní.

Mapa sveta z Guľatého machu – kontinenty

799.90 1,749.90  s DPH
Vzácne druhy stabilizovaný materiálov netoxické Bezúdržbová Stálezelený život po dobu 5-7 rokov 100% prírodný pozostávajú zo 100% pravého, stabilizovaný machy zvuková izolácia - mach má veľmi vysokú hladinu zvuku až do 50% Mach upevnený na jednotlivých nosných paneloch Mapy sveta s Guľatým machom dodajú miestnosti jedinečnú textúru a sochárstvo.Obraz pozostáva zo samostatných častí (kontinentov)Doručenie do 5-10 pracovných dní.

Mapa sveta z plochého machu – kontinenty

499.90 1,249.90  s DPH
Vzácne druhy stabilizovaný materiálov netoxické Bezúdržbová Stálezelený život po dobu 5-7 rokov 100% prírodný: Mapa sveta Plochy mach pozostávajú zo 100% pravého, stabilizovaný machy zvuková izolácia - mach má veľmi vysokú hladinu zvuku až do 50% Mаch upevnený na jednotlivých nosných paneloch Mapy sveta Plochy mach (Flat moss) dodajú miestnosti jedinečnú textúru a sochárstvo.Obraz pozostáva zo samostatných častí (kontinentov)Doručenie do 5-10 pracovných dní.

Dizajnové obrazy z machu v tvare mapy sveta sú skvelou voľbou do interiéru. Jednoznačne sa hodí do miestností, kde nie je dostatok svetla, ale vyniknú aj v izbe svetlom. Tieto nadčasové machové obrazy zaujmú na prvý pohľad svojim dokonalým spracovaním. Zelená farba našich machových obrazov zo 100% prírodných doplnkov v spojitosti s drevom je zaručeným úspechom. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou a vyskúšajte pocit pokoja a uvoľnenia pri obyčajnom pohľade na obraz. Prírodné, dizajnové obrazy s machom pozitívne pôsobia na psychiku človeka a je dokázané, že znižujú a tlmia napätie a stres. Obrazy ponúkame s plochým a kopčekovým machom, lišajníkom alebo rastlinami (rastlinné obrazy). Pracujeme s netoxickým materiálom, ktorý je bezúdržbový. Dizajnový obraz s machom vydrží až 7 rokov aj keď prirodzene zelený. Investujte do materiálu, ktorý má budúcnosť. Obrazy z machu sú taktiež skvelou voľbou darčeka. Najviac obľúbený je obraz mapy sveta s okrúhlym machom. Darujte prírodu, darujte radosť.