Zobrazených 1–10 z 21 výsledkov

Okrúhly Machový Obraz Mapa Sveta s Podsvietenie

169.90 1,199.90  s DPH

Okrúhly machový obraz s Lisajnikom, Guľatým a Plochym machom

129.90 899.90  s DPH

Okrúhly Machový Obraz s Ruža Jericha a žlté kvety

99.90 1,249.90  s DPH

Okrúhly Machový obraz s lišajníkom a Podsvietenie

149.90 849.90  s DPH

Okrúhly Machovy Obráz s Lišajníkom a Podsvietenie

149.90 999.90  s DPH

Hodiny z dreva, machem Lišajníkem a rastlinami

249.90 1,399.90  s DPH

Okrúhly Machový Obraz s Guľatým a Siberian machem a rastlinami

98.90 1,249.90  s DPH

Okrúhly Machový Obraz s Kameňmi

179.90 1,249.90  s DPH

Okrúhly Machový Obraz s Drevom

99.90 999.90  s DPH

Okrúhly Machový Obráz mix machov s naplaveným drevom

99.90 1,249.90  s DPH

Okrúhle Machové Obrazy: Jemný dotyk prírody vo vašom priestore

Okrúhle Machové Obrazy predstavujú umelecké diela spojené s prirodzenou krásou a rafinovanosťou ručnej práce. Každý prvek týchto obrazov ohúri svojou originalitou a jedinečnosťou, prinášajúc do vášho prostredia prirodzenú estetiku priamo z prírody.

Jednou z unikátnych vlastností týchto diel je využitie machu a rastlín na vytvorenie obrazov kruhového tvaru. Každý detail je starostlivo vybraný a vyvážený, čím dodáva obrazi harmonický vzhľad. Mach hrá kľúčovú úlohu pri tvorbe textúr a odtieňov, pridávajúc prirodzenú živosť každému Machovému Obrazu. Rastliny dopĺňajú kompozíciu svojou prirodzenou krásou, vytvárajúc skvelú syntézu medzi prírodou a umením.

Rám obrazov je vyrobený z prírodného dreva, čo im dodáva teplo a prirodzenú eleganciu. Tovar rámov má len niekoľko milimetrov, čo dáva každému Machovému Obrazu osobitú eleganciu. Táto tenká časť vytvára dojem, akoby samotné umenie plávalo vo vzduchu, dodávajúc ľahkosť a gráciu každému interiéru.

Existuje mnoho variantov dizajnu a využitia Okrúhlych Machových Obrazov, ktoré môžu vyjadriť vašu jedinečnosť a individuálny vkus. Napríklad veľké kruhové obrazy môžu slúžiť ako ohromujúci centrálny prvok vášho obývacieho alebo spálňového priestoru. Vytvárajú pocit harmónie a pokoja, prenášajúc vás do prírodnej oázy vo vašom vlastnom dome.

Menšie Okrúhle Machové Obrazy môžu byť využité na vytvorenie galérií alebo kompozícií, kde každý prvok pridáva svoju jedinečnosť k celkovému obrazu. Takéto obrazy môžu byť skvelým doplnkom vášho kancelárskeho alebo pracovného priestoru, dodávajúc mu osobitý šarm a individuálnosť.

Okrem toho môžu tieto obrazy slúžiť ako vynikajúci darček. Nevyjadrujú len estetiku, ale aj vašu starostlivosť o prírodu a oddanosť ekologickému umeniu. Darček v podobe Okrúhleho Machového Obrazu sa stane prejavom vašej pozornosti a starostlivosti o svojich blízkych.

Tvorenie každého Okrúhleho Machového Obrazu je ručná práca majstrov, čo im dodáva osobitý šarm a hodnotu. Každý prvok je starostlivo vybraný a zakomponovaný do diela s láskou a starostlivosťou. Tento prístup zaručuje, že každý Okrúhly Machový Obraz je unikátnym umeleckým dielom, ktoré vám prinesie radosť a potešenie.

Všetky Okrúhle Machové Obrazy, nezávisle na ich veľkosti alebo dizajne, vytvárajú atmosféru prirodzenej krásy vo vašom priestore. Ne-lenže ozdobujú váš domov, ale aj mu dodávajú osobitý charakter a nezameniteľný štýl. Ponorte sa do sveta estetiky a ekologického umenia s Okrúhlymi Machovými Obrazmi a dajte svojmu priestoru nový rozmer prirodzenej harmónie.