Predstavujeme hit sezóny. Bezúdržbové zrkadlo s mechem, ktoré zaujme na prvý pohľad. Netradiční zrkadlo se bude vyjímat v každej miestnosti. Nebude sa mechu dařit v priestore, kde vlhkosť dosahuje rozsahu 40–60 %. Ideální tedy na zeď do koupelny, ale skvěle vynikne i v předsíni nebo v ložnici. Všude tam, kde chcete snúbiť prírodu s interiérom. Zrcadla s mechem sú velmi žádaná. O mne sa nemusíte takmer starať, je bezúdržbový a pri správnom zaobchádzaní vydrží roky stále ešte prírodné. Doprajte si kus luxusu a získajte prírodné originálne dizajnové zrkadlo doma. Designová prírodné zrkadlo sú perfektným dárkom. Obdarujte sa týmto originálnym dárkom a potešte sa nielen zrkadlom, ale predovšetkým pridanou hodnotou v podobe upokojujúceho pohľadu na kúsok prírody. Prírodné, dizajnové zrkadlo s mechem pozitívne pôsobí na psychiku človeka a je preukázané, že upokojuje myseľ, znižuje a tlmí napätie a stres. Nebo vyberte originálny darček v obrazoch so mnou a nezabudnite si pozrieť aj ponuku originálnych mojich hodín.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Machové zrkadlo Jungle

245 495  s DPH
208 421  s DPH
Machové zrkadlo so stabilizovaným plochým machom, kopcovity mach (Bolmoss), papradím a rastlinami.Rám je čierny. Vhodné do kancelárie, kúpeľne, spálne alebo obývačky. Skvele zapadne takmer do každého interiéru a dodá prirodzenú atmosféru.Iné veľkosti je možné vyrobiť na objednávku100% prírodný mach.Nevyžaduje údržbu.Vzhľad je možné zachovať až 10 rokov.Naše obrazy sú vyrábané ručne s použitím iba prírodných a bezpečných materiálov. Môže byť prítomná vôňa lesa, ktorá sa časom stratí.VÝSTRAHA! Nevystavujte slnečnému žiareniu! Farby a vzhľad produktu sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia monitora (jas, kontrast) a osvetlenia.

Zrkadlo s guľatým machom

250 415  s DPH
213 353  s DPH
Díky nadčasovému designu je zrcadlo univerzálně použitelné v jakémkoliv prostoru domova. Velmi kvalitně zpracované zrcadlo má stabilní dřevěný rám.Zrkadlo s guľatým machom je vhodné do kúpeľne, predsiene, spálni, obývačky. Stabilizovaný mach a rastliny sú bezúdržbové a vydržia celé roky. Dizajn tohto produktu je jedinečný, navrhnutý a vyrobený by Ekomoss, kopírovanie zakázanéParametry výrobku: Materiál: guľatý mach Dřevěný rám Křišťálové zrcadlo Montáž: včetně namontovaného závěsu schopnosť vyrobiť zrkadlo s akýmkoľvek iným machom