Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Machové zrkadlo s Guľatým machom a rastliny

299.00 1,099.00  s DPH
Machové zrkadlo so stabilizovaným Guľatým machom (Bolmoss) a rastliny.Rám je čierny. Vhodné do kancelárie, kúpeľne, spálne alebo obývačky. Skvele zapadne takmer do každého interiéru a dodá prirodzenú atmosféru.Iné veľkosti je možné vyrobiť na objednávku100% prírodný mach.Nevyžaduje údržbu.Vzhľad je možné zachovať až 10 rokov.Naše obrazy sú vyrábané ručne s použitím iba prírodných a bezpečných materiálov. Môže byť prítomná vôňa lesa, ktorá sa časom stratí.Doručenie do 5-10 pracovných dní.VÝSTRAHA! Nevystavujte slnečnému žiareniu! Farby a vzhľad produktu sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia monitora (jas, kontrast) a osvetlenia. 

Okrúhle Machové zrkadlo s Podsvietenie

199.90 999.00  s DPH
Okrúhle Machové zrkadlo s PodsvietenieRučne vyrábaná položkaMachové obrazy, zrkadla a steny sú vyrobené zo 100% prírodného materiálu, ktorý bol stabilizovaný špeciálnym postupom v stabilizačnom roztoku.Vďaka tomu sú všetky machové obrazy, machové steny a stabilizované rastliny bezúdržbové, nevyžadujú žiadne denné svetlo ani vodu pre svoju existenciu.Požadovaná teplota miestnosti 20-25 ° CMachový obraz, zrkadlo alebo machová stena potrebujú vzdušnú vlhkosť v interiéry medzi 40%-60%.Podsvietenie je napájané zo siete 220-230 VDoručenie do 5-10 pracovných dní.

Okrúhle Machové Zrkadlo a Podsvietenie

199.90 799.90  s DPH
Okrúhle Machové Zrkadlo a PodsvietenieRučne vyrábaná položkaMachové obrazy, zrkadla a steny sú vyrobené zo 100% prírodného materiálu, ktorý bol stabilizovaný špeciálnym postupom v stabilizačnom roztoku.Vďaka tomu sú všetky machové obrazy, machové steny a stabilizované rastliny bezúdržbové, nevyžadujú žiadne denné svetlo ani vodu pre svoju existenciu.Požadovaná teplota miestnosti 20-25 ° CMachový obraz, zrkadlo alebo machová stena potrebujú vzdušnú vlhkosť v interiéry medzi 40%-60%.vyrobené na SlovenskuDoručenie do 5-10 pracovných dní.

Okrúhle Machové Zrkadlo

149.90 599.90  s DPH
Okrúhle Machové ZrkadloRučne vyrábaná položkaMachové obrazy, zrkadla a steny sú vyrobené zo 100% prírodného materiálu, ktorý bol stabilizovaný špeciálnym postupom v stabilizačnom roztoku.Vďaka tomu sú všetky machové obrazy, machové steny a stabilizované rastliny bezúdržbové, nevyžadujú žiadne denné svetlo ani vodu pre svoju existenciu.Požadovaná teplota miestnosti 20-25 ° CMachový obraz, zrkadlo alebo machová stena potrebujú vzdušnú vlhkosť v interiéry medzi 40%-60%.vyrobené na SlovenskuDoručenie do 5-10 pracovných dní.

Zrkadlo Yin Yang z Guľatým machem a Lišajníkem

99.00 999.90  s DPH
Díky nadčasovému designu je zrcadlo univerzálně použitelné v jakémkoliv prostoru domova. Velmi kvalitně zpracované zrcadlo má stabilní dřevěný rám.Zrkadlo Yin Yang z Guľatým machem a Lišajníkem je vhodné do kúpeľne, predsiene, spálni, obývačky. Stabilizovaný mach a rastliny sú bezúdržbové a vydržia celé roky. Dizajn tohto produktu je jedinečný, navrhnutý a vyrobený by Ekomoss, kopírovanie zakázanéParametry výrobku: Materiál: guľatý mach Dřevěný rám Křišťálové zrcadlo Montáž: včetně namontovaného závěsu schopnosť vyrobiť zrkadlo s akýmkoľvek iným machomDoručenie do 5-10 pracovných dní.

Zrkadlo s Lišajníkem

99.00 999.90  s DPH
Díky nadčasovému designu je zrcadlo univerzálně použitelné v jakémkoliv prostoru domova. Velmi kvalitně zpracované zrcadlo má stabilní dřevěný rám.Zrkadlo s Lišajníkem je vhodné do kúpeľne, predsiene, spálni, obývačky. Stabilizovaný mach a rastliny sú bezúdržbové a vydržia celé roky. Dizajn tohto produktu je jedinečný, navrhnutý a vyrobený by Ekomoss, kopírovanie zakázanéParametry výrobku: Materiál: guľatý mach Dřevěný rám Křišťálové zrcadlo Montáž: včetně namontovaného závěsu schopnosť vyrobiť zrkadlo s akýmkoľvek iným machomDoručenie do 5-10 pracovných dní.

Machové zrkadlo s Guľatým machom a rastlinami

99.00 999.00  s DPH
Machové zrkadlo so stabilizovaným Guľatým machom (Bolmoss) a papradím.Rám je čierny. Vhodné do kancelárie, kúpeľne, spálne alebo obývačky. Skvele zapadne takmer do každého interiéru a dodá prirodzenú atmosféru.Iné veľkosti je možné vyrobiť na objednávku100% prírodný mach.Nevyžaduje údržbu.Vzhľad je možné zachovať až 10 rokov.Naše obrazy sú vyrábané ručne s použitím iba prírodných a bezpečných materiálov. Môže byť prítomná vôňa lesa, ktorá sa časom stratí.Doručenie do 5-10 pracovných dní.VÝSTRAHA! Nevystavujte slnečnému žiareniu! Farby a vzhľad produktu sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia monitora (jas, kontrast) a osvetlenia. 

Machové zrkadlo Jungle

199.00 999.00  s DPH
Machové zrkadlo so stabilizovaným plochým machom, kopcovity mach (Bolmoss), papradím a rastlinami.Rám je čierny. Vhodné do kancelárie, kúpeľne, spálne alebo obývačky. Skvele zapadne takmer do každého interiéru a dodá prirodzenú atmosféru.Iné veľkosti je možné vyrobiť na objednávku100% prírodný mach.Nevyžaduje údržbu.Vzhľad je možné zachovať až 10 rokov.Naše obrazy sú vyrábané ručne s použitím iba prírodných a bezpečných materiálov. Môže byť prítomná vôňa lesa, ktorá sa časom stratí.Doručenie do 5-10 pracovných dní.VÝSTRAHA! Nevystavujte slnečnému žiareniu! Farby a vzhľad produktu sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia monitora (jas, kontrast) a osvetlenia. 

Zrkadlo s guľatým machom

99.00 999.90  s DPH
Díky nadčasovému designu je zrcadlo univerzálně použitelné v jakémkoliv prostoru domova. Velmi kvalitně zpracované zrcadlo má stabilní dřevěný rám.Zrkadlo s guľatým machom je vhodné do kúpeľne, predsiene, spálni, obývačky. Stabilizovaný mach a rastliny sú bezúdržbové a vydržia celé roky. Dizajn tohto produktu je jedinečný, navrhnutý a vyrobený by Ekomoss, kopírovanie zakázanéParametry výrobku: Materiál: guľatý mach Dřevěný rám Křišťálové zrcadlo Montáž: včetně namontovaného závěsu schopnosť vyrobiť zrkadlo s akýmkoľvek iným machomDoručenie do 5-10 pracovných dní.

Predstavujeme hit sezóny. Bezúdržbové zrkadlo s mechem, ktoré zaujme na prvý pohľad. Netradiční zrkadlo se bude vyjímat v každej miestnosti. Nebude sa mechu dařit v priestore, kde vlhkosť dosahuje rozsahu 40–60 %. Ideální tedy na zeď do koupelny, ale skvěle vynikne i v předsíni nebo v ložnici. Všude tam, kde chcete snúbiť prírodu s interiérom. Zrcadla s mechem sú velmi žádaná. O mne sa nemusíte takmer starať, je bezúdržbový a pri správnom zaobchádzaní vydrží roky stále ešte prírodné. Doprajte si kus luxusu a získajte prírodné originálne dizajnové zrkadlo doma. Designová prírodné zrkadlo sú perfektným dárkom. Obdarujte sa týmto originálnym dárkom a potešte sa nielen zrkadlom, ale predovšetkým pridanou hodnotou v podobe upokojujúceho pohľadu na kúsok prírody. Prírodné, dizajnové zrkadlo s mechem pozitívne pôsobí na psychiku človeka a je preukázané, že upokojuje myseľ, znižuje a tlmí napätie a stres. Nebo vyberte originálny darček v obrazoch so mnou a nezabudnite si pozrieť aj ponuku originálnych mojich hodín.