Steny a obrazy z machu
Dokonalý pocit prírody u vás doma

Drevené steny vyrobené z prírodných materiálov

Drevené steny poskytujú priamy zážitok prírody podobne ako aj steny z machu. Realizujeme biofilný dizajn vo vnútorných priestoroch s použitím iba prírodných materiálov a prvkov do zabudovaného prostredia.

Steny a obrazy z machu

Drevené steny z brezovej kôry

Brezová kôra je upevnená na viacnásobnej podkladovej vrstve. Podklad kôry je šetrne odstránený a vrch je pripevnený na panely o rozmeroch 480 x 480 mm a hrúbke 10 – 20 mm. Upevňovaním takýchto panelov sa dokážu vytvárať veľmi príjemne a luxusne pôsobiace obklady stien.

Drevené steny korkové steny

Mladá kôra z korku je upevnená na podklad ktorý je rovnako vyhotovený z korku. Prírodná kôra korku má tvrdý kontrastný povrch na ktorom vietor a počasie zanechali svoje stopy. Prírodné farby medzi tmavšou a bledohnedou. Využívame kôru z korku na pokrytie stien alebo iných plôch v interiéry. Vytvára sa tým v interiéry príjemná klíma a má rovnako dobré izolačné vlastnosti. Štandardné rozmery 900 x 600 mm , hrúbka 25 – 30 mm.
Steny a obrazy z machu
Steny a obrazy z machu

Drevené steny z kôry topoľa​

Topoľ je schopný rásť až do výšky 30-45m a má tvrdú ochrannú kôru až do hrúbky štyroch centimetrov ( premium products). Menšie stromy majú nižšiu štruktúru kôry do hrúbky 2cm ( standard products ). Po spracovaní je kôra použitá v celku bez pridania podporných elementov a tým pádom je využiteľná pre interiér aj exteriér. Každý panel je unikátny a steny vytvorené pomocou takýchto panelov sú skutočne luxusným doplnkom a obkladom stien pre súkromné či verejné priestory. Jednotlivý kus môže byť vysoký až 4,2 m.

Drevené steny steny zo smrekovej kôry​
Smreková kôra je po zbere upevnená na preglejku. Vďaka jej vysoko odolnej vlastnosti je Smreková kôra principiálne vetru a počasiu odolná, preto sa často používa aj ako strešné šindle. Kôra z Európskych smrekov je veľmi populárna v špeciálnych interiérových dizajnoch. Vrchných 10 mm hrúbky má zemito červeno hnedú farbu a obsahuje hlboké ryhovanie. Jemne odstránená zo stromu a upevnená na preglejku zaujme svojím unikátnym vzhľadom. V tejto podobe dá miestnosti priamo prírodný a čistý dizajn. Štandardný formát 1200 x 2500 mm.
Steny a obrazy z machu

Zaujala vás naša ponuka? Kontaktujte nás.

Služby a produkty, ktoré vám ponúkame

Ekomoss je lídrom v oblasti projektovania zelených porastov pomocou stabilizovaného machu a rastlín. Pri realizácii projektov investujeme našu dušu, preto každý z nich je vyrobený s láskou a vyzerá jedinečne.
Pri výbere nás získate nielen dekor vašich snov, ale aj príjemné spomienky na spoluprácu.

Steny a obrazy z machu

Predaj materiálu

Predaj stabilizovaných machov a stabilizovaných rastlín.

Steny a obrazy z machu

Výroba stien z machu a dreva

Vertikálne záhradníctvo. Vyrábame panely malých rozmerov; pomocou zelených porastov ozdobujeme steny a 3D panely.

Steny a obrazy z machu

Predaj produktov

Predaj hotových obrazov rôznych veľkostí z rôznych druhov ozdôb pri použití stabilizovaného machu a rastlín.

Nákupný košík
Môj účet

Nemáte ešte účet ?

Facebook Instagram YouTube Pinterest
Začnite písať, aby ste videli produkty, ktoré hľadáte.

Prihláste sa na odber noviniek a získajte Kupón na Zľavu -5% na prvý nákup.

Obchod
Wishlist
Môj účet