Zobrazených 1–12 z 17 výsledkov

Hodiny z dreva, machem Lišajníkem a rastlinami

299.00 1,449.00  s DPH
Vzácne druhy stabilizovaný materiálov netoxické Bezúdržbová Stálezelený život po dobu 5-7 rokov 100% prírodný: náš Jungle stabilizovaný rastlínу Hodiny pozostávajú zo 100% pravého, stabilizovaný machy zvuková izolácia - mach má veľmi vysokú hladinu zvuku až do 50% Jungle stabilizovaný rastlínу kruh sa skladá z viac ako 15 - 20 druhov rastlín a machu Beží na jednej AA batérii (nie je súčasťou).
Doručenie do 5-10 pracovných dní.
Každý náš ručne vyrobený výrobok, textúra a farba dreva sa môže líšiť od fotografie, keďže každý stromček má svoj jedinečný vzor. Hodiny z masívneho dreva môžu mať hrče, praskliny a nerovnosti. Ak máte špeciálne želania, zadajte požiadavku a my vám zašleme možnosti, ktoré hodinky sú pripravené na výber. Tiež machové obrazy a hodiny sa môžu mierne líšiť vzhľadom v závislosti od veľkosti, na fotografii je príklad iba jednej veľkosti.

Masívne drevené hodiny s epoxidom priemer 23 cm

89.90  s DPH
Drevené hodiny z masívneho dubového dreva vyplnené epoxidom.

Priemer hodin. je - 22-23cm,hrгbka dreva-25mm

Ručne vyrábané hodiny z masívneho dreva - dub burl topoľ orech jaseň

Živicu – používame UV stabilnú a zdravotne nezavadnú certifikovanú živicu Povrchová úprava –  je 100% prírodné zloženie voskov a olejov, príjemne vonia a drevo krásne zvýrazní  a vyzdvihne jeho prirodzenú farbu Hodinový motorček tichý a trvácny. Každý jeden kus je originálny a jedinečný.

Hodinky boli skontrolované z hľadiska prevádzkyschopnosti a sú vybavené hodinovým strojčekom s ručičkami

Na vyžiadanie – možné akákoľvek iná veľkosť a a epoxidová farba.

každé hodinky sú jedinečné a len v jednej kópiiPri objednávke prosím uveďte o akú farbu máte záujem.Doručenie do 5-10 pracovných dní.Každý náš ručne vyrobený výrobok, textúra a farba dreva sa môže líšiť od fotografie, keďže každý stromček má svoj jedinečný vzor. Hodiny z masívneho dreva môžu mať hrče, praskliny a nerovnosti. Ak máte špeciálne želania, zadajte požiadavku a my vám zašleme možnosti, ktoré hodinky sú pripravené na výber. Tiež machové obrazy a hodiny sa môžu mierne líšiť vzhľadom v závislosti od veľkosti, na fotografii je príklad iba jednej veľkosti.

Machove nástenné hodiny Mapa sveta s lishajnikom

219.90 749.90  s DPH
Machove nástenné hodiny Mapa sveta s lishajnikomJednoduché zavesenie Nevyžaduje údržbu Bezplatné doručenie do 3-10 pracovných dní Ručne vyrobené Napájanie 1 AA batériou (nie je súčasťou balenia) Každý náš ručne vyrobený výrobok, textúra a farba dreva sa môže líšiť od fotografie, keďže každý stromček má svoj jedinečný vzor. Hodiny z masívneho dreva môžu mať hrče, praskliny a nerovnosti. Ak máte špeciálne želania, zadajte požiadavku a my vám zašleme možnosti, ktoré hodinky sú pripravené na výber. Tiež machové obrazy a hodiny sa môžu mierne líšiť vzhľadom v závislosti od veľkosti, na fotografii je príklad iba jednej veľkosti.

Masívne dubové hodiny s epoxidom

159.90 429.90  s DPH
Drevené hodiny z masívneho dubového dreva vyplnené epoxidom.Živicu - používame UV stabilnú a zdravotne nezavadnú certifikovanú živicu Povrchová úprava -  je 100% prírodné zloženie voskov a olejov, príjemne vonia a drevo krásne zvýrazní  a vyzdvihne jeho prirodzenú farbu Hodinový motorček tichý a trvácny. Každý jeden kus je originálny a jedinečný.Priemer- 20, 40, 50, 60, 80 cmNa vyžiadanie - možné akákoľvek iná veľkosť a a epoxidová farba.Doručenie do 5-10 pracovných dní.Každý náš ručne vyrobený výrobok, textúra a farba dreva sa môže líšiť od fotografie, keďže každý stromček má svoj jedinečný vzor. Hodiny z masívneho dreva môžu mať hrče, praskliny a nerovnosti. Ak máte špeciálne želania, zadajte požiadavku a my vám zašleme možnosti, ktoré hodinky sú pripravené na výber. Tiež machové obrazy a hodiny sa môžu mierne líšiť vzhľadom v závislosti od veľkosti, na fotografii je príklad iba jednej veľkosti.

Masívne Dubové hodiny z machu

119.00 199.00  s DPH
Machové hodiny z Islandského machu,Ball  alebo Provence moss. Dekorácie nie sú vhodné do exteriéru. Jednoduché zavesenie Nevyžaduje údržbu Bezplatné doručenie do 3-10 pracovných dní Ručne vyrobené Napájanie 1 AA batériou (nie je súčasťou balenia) Každý náš ručne vyrobený výrobok, textúra a farba dreva sa môže líšiť od fotografie, keďže každý stromček má svoj jedinečný vzor. Hodiny z masívneho dreva môžu mať hrče, praskliny a nerovnosti. Ak máte špeciálne želania, zadajte požiadavku a my vám zašleme možnosti, ktoré hodinky sú pripravené na výber. Tiež machové obrazy a hodiny sa môžu mierne líšiť vzhľadom v závislosti od veľkosti, na fotografii je príklad iba jednej veľkosti.

Drevené hodiny s lišajníkom

99.00 199.00  s DPH
Drevené hodiny s lišajníkomJednoduché zavesenie Nevyžaduje údržbu Bezplatné doručenie do 3-10 pracovných dní Ručne vyrobené Napájanie 1 AA batériou (nie je súčasťou balenia) Každý náš ručne vyrobený výrobok, textúra a farba dreva sa môže líšiť od fotografie, keďže každý stromček má svoj jedinečný vzor. Hodiny z masívneho dreva môžu mať hrče, praskliny a nerovnosti. Ak máte špeciálne želania, zadajte požiadavku a my vám zašleme možnosti, ktoré hodinky sú pripravené na výber. Tiež machové obrazy a hodiny sa môžu mierne líšiť vzhľadom v závislosti od veľkosti, na fotografii je príklad iba jednej veľkosti.

Hodiny s lišajníkom na dvere

99.00 199.00  s DPH
Jednoduché zavesenie Nevyžaduje údržbu Bezplatné doručenie do 3-10 pracovných dní Ručne vyrobené Napájanie 1 AA batériou (nie je súčasťou balenia) Každý náš ručne vyrobený výrobok, textúra a farba dreva sa môže líšiť od fotografie, keďže každý stromček má svoj jedinečný vzor. Hodiny z masívneho dreva môžu mať hrče, praskliny a nerovnosti. Ak máte špeciálne želania, zadajte požiadavku a my vám zašleme možnosti, ktoré hodinky sú pripravené na výber. Tiež machové obrazy a hodiny sa môžu mierne líšiť vzhľadom v závislosti od veľkosti, na fotografii je príklad iba jednej veľkosti. 

Hodiny s lišajníkom a masívnym drevom

149.00 259.00  s DPH
Dizajnové - ručne vyrábané Machové hodiny s kovovými ručičkami. Mach je ručne zbieraný v súkromných lesoch Fínska, je 100% prírodný. Prešiel procesom stabilizácie, čiže je úplne BEZÚDRŽBOVÝ Strojček hodín má úplne tichý chod Napájanie AA batéria Na zadnej strane Hodín je osadený kovový háčik, pre zavesenie hodín na stenu Na obrázkoch sú zobrazené hodiny pr. 40cmDoručenie do 5-10 pracovných dní.Každý náš ručne vyrobený výrobok, textúra a farba dreva sa môže líšiť od fotografie, keďže každý stromček má svoj jedinečný vzor. Hodiny z masívneho dreva môžu mať hrče, praskliny a nerovnosti. Ak máte špeciálne želania, zadajte požiadavku a my vám zašleme možnosti, ktoré hodinky sú pripravené na výber. Tiež machové obrazy a hodiny sa môžu mierne líšiť vzhľadom v závislosti od veľkosti, na fotografii je príklad iba jednej veľkosti.

Hodiny s Guľatým machom, Plochým machom a lišajníkom

99.00 179.00  s DPH
Vzácne druhy stabilizovaný materiálov netoxické Bezúdržbová Stálezelený život po dobu 7-10 rokov 100% prírodný: Hodiny s guľatým machom v kombinácií s machom Flatmoss a Lisajnik pozostávajú zo 100% pravého, stabilizovaný machy zvuková izolácia - mach má veľmi vysokú hladinu zvuku až do 50% Beží na jednej AA batérii (nie je súčasťou).Doručenie do 5-10 pracovných dní.Každý náš ručne vyrobený výrobok, textúra a farba dreva sa môže líšiť od fotografie, keďže každý stromček má svoj jedinečný vzor. Hodiny z masívneho dreva môžu mať hrče, praskliny a nerovnosti. Ak máte špeciálne želania, zadajte požiadavku a my vám zašleme možnosti, ktoré hodinky sú pripravené na výber. Tiež machové obrazy a hodiny sa môžu mierne líšiť vzhľadom v závislosti od veľkosti, na fotografii je príklad iba jednej veľkosti.

Hodiny s guľatým machom

99.00 1,249.00  s DPH
Vzácne druhy stabilizovaný materiálov netoxické Bezúdržbová Stálezelený život po dobu 5-7 rokov 100% prírodný: Hodiny s Guľatý machom pozostávajú zo 100% pravého, stabilizovaný machy zvuková izolácia - mach má veľmi vysokú hladinu zvuku až do 50% Beží na jednej AA batérii (nie je súčasťou).Doručenie do 5-10 pracovných dní.Každý náš ručne vyrobený výrobok, textúra a farba dreva sa môže líšiť od fotografie, keďže každý stromček má svoj jedinečný vzor. Hodiny z masívneho dreva môžu mať hrče, praskliny a nerovnosti. Ak máte špeciálne želania, zadajte požiadavku a my vám zašleme možnosti, ktoré hodinky sú pripravené na výber. Tiež machové obrazy a hodiny sa môžu mierne líšiť vzhľadom v závislosti od veľkosti, na fotografii je príklad iba jednej veľkosti.

Masívne drevené hodiny s lišajníkom a guľatým machom

99.00 219.00  s DPH
Dizajnové - ručne vyrábané machové hodiny. Mach je ručne zbieraný v súkromných lesoch Fínska, je 100% prírodný. Prešiel procesom stabilizácie, čiže je úplne BEZÚDRŽBOVÝ Strojček hodín má úplne tichý chod Napájanie AA batéria Na zadnej strane Hodín je osadený kovový háčik, pre zavesenie hodín na stenu Na obrázkoch sú zobrazené hodiny pr. 40cm Doručenie do 5-10 pracovných dní.Každý náš ručne vyrobený výrobok, textúra a farba dreva sa môže líšiť od fotografie, keďže každý stromček má svoj jedinečný vzor. Hodiny z masívneho dreva môžu mať hrče, praskliny a nerovnosti. Ak máte špeciálne želania, zadajte požiadavku a my vám zašleme možnosti, ktoré hodinky sú pripravené na výber. Tiež machové obrazy a hodiny sa môžu mierne líšiť vzhľadom v závislosti od veľkosti, na fotografii je príklad iba jednej veľkosti.

Hodiny s guľatým machom a epoxidom

129.00 549.00  s DPH
Vzácne druhy stabilizovaný materiálov netoxické Bezúdržbová Stálezelený život po dobu 5-7 rokov Po zaschnutí poskytne epoxid lesklý efekt a zrkadlový povrch. Neobvyklé nástenné hodiny sú praktickým darčekom, ktorý ozdobí každý interiér. 100% prírodný: náš Guľatý mach Hodiny pozostávajú zo 100% pravého, stabilizovaný machy zvuková izolácia - mach má veľmi vysokú hladinu zvuku až do 50% Beží na jednej AA batérii (nie je súčasťou).Doručenie do 5-10 pracovných dní.Každý náš ručne vyrobený výrobok, textúra a farba dreva sa môže líšiť od fotografie, keďže každý stromček má svoj jedinečný vzor. Hodiny z masívneho dreva môžu mať hrče, praskliny a nerovnosti. Ak máte špeciálne želania, zadajte požiadavku a my vám zašleme možnosti, ktoré hodinky sú pripravené na výber. Tiež machové obrazy a hodiny sa môžu mierne líšiť vzhľadom v závislosti od veľkosti, na fotografii je príklad iba jednej veľkosti.

Dizajnové obrazy z machu sú skvelou voľbou do interiéru. Jednoznačne sa hodí do miestností, kde nie je dostatok svetla, ale vyniknú aj v izbe svetlom. Tieto nadčasové machové obrazy zaujmú na prvý pohľad svojim dokonalým spracovaním. Zelená farba našich machových obrazov zo 100% prírodných doplnkov v spojitosti s drevom je zaručeným úspechom. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou a vyskúšajte pocit pokoja a uvoľnenia pri obyčajnom pohľade na obraz. Prírodné, dizajnové obrazy s machom pozitívne pôsobia na psychiku človeka a je dokázané, že znižujú a tlmia napätie a stres. Obrazy ponúkame s plochým a kopčekovým machom, lišajníkom alebo rastlinami (rastlinné obrazy). Pracujeme s netoxickým materiálom, ktorý je bezúdržbový. Dizajnový obraz s machom vydrží až 7 rokov aj keď prirodzene zelený. Investujte do materiálu, ktorý má budúcnosť. Obrazy z machu sú taktiež skvelou voľbou darčeka. Najviac obľúbený je obraz mapy sveta s okrúhlym machom. Darujte prírodu, darujte radosť.