Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Lišajník veľké balenie

112  s DPH 95  s DPH
Balenie: 2 kg Mech Lisajnik sa pestuje v škandinávskych a francúzskych lesoch. Je veľmi podobný guľovému stroju, ale má inú štruktúru, veľmi jemnú na dotyk. Mach má jedinečnú textúru, ktorá dodáva jedu Green Wall Day Perfect 3D efekt. Každý kúsok machu sú ručne vyberané gule najvyššej kvality z lesov, ktoré do vašej izby vnášajú svieži a zelený les. Perie zelené, svetlo zelené, tmavo zelené (ďalšie farby na požiadanie)

Guľatý mach XXL – krabica

120  s DPH 102  s DPH
Balenie: 4 kg krabica Hmotnosť s boxom. Kupujete krabicu s machom 80x40x20 hmotnosť sa môže líšiť v závislosti od každej veľkosti machu, jeho hrúbky a úrovne stabilizácie Guľatý mach je mach, ktorý rastie v škandinávskych lesoch. Tento mach má jedinečnú textúru, ktorá dáva perfektný 3D efekt každej zelenej stenе. Každý kúsok machu sú ručne vybrané guľôčky najvyššej kvality z lesov, ktoré prinášajú svieži a zelený lesný život do vášho priestoru. Guľatý mach má pomerne vysokú úroveň absorpcie. Farby - svetlozelená, tmavo zelená (ďalšie farby na požiadanie)

Guľatý mach M – krabica

112  s DPH 95  s DPH
Balenie: 2 kg krabica Guľatý mach je mach, ktorý rastie v škandinávskych lesoch. Tento mach má jedinečnú textúru, ktorá dáva perfektný 3D efekt každej zelenej stenе. Každý kúsok machu sú ručne vybrané guľôčky najvyššej kvality z lesov, ktoré prinášajú svieži a zelený lesný život do vášho priestoru. Guľatý mach má pomerne vysokú úroveň absorpcie. Farby - svetlozelená, tmavo zelená (ďalšie farby na požiadanie)

Plochy mach- krabica M

80  s DPH 68  s DPH
Balenie: 2,5 kg Plochy mach zvyčajne rastie na kmeňoch stromov, brvnách, stenách, kameňoch a iných povrchoch. Zvyčajne je tento typ machu malý alebo stredný, asi 2-7 cm dlhý. Výborne sa kombinuje so všetkými ostatnými druhmi machov a rastlín a používa sa ako základňa pre všetky zelené steny alebo nástenné maľby. Farby – jarná zelená, zelený mach, svetlo zelená, tmavo zelená (iné farby na požiadanie)

Provence mach – malé balenie

20  s DPH 17  s DPH
Balenie: 250 g Provence moss rastie v škandinávskych a francúzskych lesoch. Je veľmi podobný s duľovým machom, ale má inú štruktúru, veľmi jemnú na dotyk. Mach má jedinečnú textúru, ktorá dáva perfektný 3D efekt každej zelenej stene. Každý kúsok machu sú ručne vybrané guľôčky najvyššej kvality z lesov, ktoré prinášajú svieži a zelený lesný život do vášho priestoru. Provence moss má veľmi vysokú absorpciu. Farby – jarná zelená, svetlo zelená, tmavo zelená (iné farby na požiadanie)

Provence mach – veľké balenie

112  s DPH 95  s DPH
Balenie: 2 kg ( 8 ks x 250 g ) Provence moss rastie v škandinávskych a francúzskych lesoch. Je veľmi podobný s duľovým machom, ale má inú štruktúru, veľmi jemnú na dotyk. Mach má jedinečnú textúru, ktorá dáva perfektný 3D efekt každej zelenej stene. Každý kúsok machu sú ručne vybrané guľôčky najvyššej kvality z lesov, ktoré prinášajú svieži a zelený lesný život do vášho priestoru. Provence moss má veľmi vysokú absorpciu. Farby – jarná zelená, svetlo zelená, tmavo zelená (iné farby na požiadanie)

Popraďový mach – krabica

80  s DPH 68  s DPH
Balenie: 2,5 kg Popraďový mach je zvyčajne typický plochý mach, ktorý rastie na kmeňoch stromov, brvnách, stenách, kameňoch a iných povrchoch. Zvyčajne je tento typ machu malý alebo stredný, asi 2-7 cm dlhý. Výborne sa kombinuje so všetkými ostatnými druhmi machov a rastlín a používa sa ako základňa pre všetky zelené steny alebo nástenné maľby.