Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Lišajník veľké balenie

99.00  s DPH
Balenie: 2 kg Mech Lisajnik sa pestuje v škandinávskych a francúzskych lesoch. Je veľmi podobný guľovému stroju, ale má inú štruktúru, veľmi jemnú na dotyk. Mach má jedinečnú textúru, ktorá dodáva jedu Green Wall Day Perfect 3D efekt. Každý kúsok machu sú ručne vyberané gule najvyššej kvality z lesov, ktoré do vašej izby vnášajú svieži a zelený les. Perie zelené, svetlo zelené, tmavo zelené (ďalšie farby na požiadanie)Doručenie do 5-10 pracovných dní.

Guľatý mach XXL – krabica

149.00  s DPH
Balenie: 4 kg krabica Hmotnosť s boxom. Kupujete krabicu s machom 80x40x20 hmotnosť sa môže líšiť v závislosti od každej veľkosti machu, jeho hrúbky a úrovne stabilizácie Guľatý mach je mach, ktorý rastie v škandinávskych lesoch. Tento mach má jedinečnú textúru, ktorá dáva perfektný 3D efekt každej zelenej stenе. Každý kúsok machu sú ručne vybrané guľôčky najvyššej kvality z lesov, ktoré prinášajú svieži a zelený lesný život do vášho priestoru. Guľatý mach má pomerne vysokú úroveň absorpcie. Farby - svetlozelená, tmavo zelená (ďalšie farby na požiadanie)Doručenie do 5-10 pracovných dní.

Guľatý mach M – krabica

149.00  s DPH
Balenie: 2 kg krabica Guľatý mach je mach, ktorý rastie v škandinávskych lesoch. Tento mach má jedinečnú textúru, ktorá dáva perfektný 3D efekt každej zelenej stenе. Každý kúsok machu sú ručne vybrané guľôčky najvyššej kvality z lesov, ktoré prinášajú svieži a zelený lesný život do vášho priestoru. Guľatý mach má pomerne vysokú úroveň absorpcie. Farby - svetlozelená, tmavo zelená (ďalšie farby na požiadanie)Doručenie do 5-10 pracovných dní.

Plochy mach- krabica M

99.00  s DPH
Balenie: 2,5 kg Plochy mach zvyčajne rastie na kmeňoch stromov, brvnách, stenách, kameňoch a iných povrchoch. Zvyčajne je tento typ machu malý alebo stredný, asi 2-7 cm dlhý. Výborne sa kombinuje so všetkými ostatnými druhmi machov a rastlín a používa sa ako základňa pre všetky zelené steny alebo nástenné maľby. Farby – jarná zelená, zelený mach, svetlo zelená, tmavo zelená (iné farby na požiadanie)Doručenie do 5-10 pracovných dní.

Provence mach – malé balenie

19.90  s DPH
Balenie: 250 g Provence moss rastie v škandinávskych a francúzskych lesoch. Je veľmi podobný s duľovým machom, ale má inú štruktúru, veľmi jemnú na dotyk. Mach má jedinečnú textúru, ktorá dáva perfektný 3D efekt každej zelenej stene. Každý kúsok machu sú ručne vybrané guľôčky najvyššej kvality z lesov, ktoré prinášajú svieži a zelený lesný život do vášho priestoru. Provence moss má veľmi vysokú absorpciu. Farby – jarná zelená, svetlo zelená, tmavo zelená (iné farby na požiadanie)Doručenie do 5-10 pracovných dní.

Provence mach – veľké balenie

109.00  s DPH
Balenie: 2 kg ( 8 ks x 250 g ) Provence moss rastie v škandinávskych a francúzskych lesoch. Je veľmi podobný s duľovým machom, ale má inú štruktúru, veľmi jemnú na dotyk. Mach má jedinečnú textúru, ktorá dáva perfektný 3D efekt každej zelenej stene. Každý kúsok machu sú ručne vybrané guľôčky najvyššej kvality z lesov, ktoré prinášajú svieži a zelený lesný život do vášho priestoru. Provence moss má veľmi vysokú absorpciu. Farby – jarná zelená, svetlo zelená, tmavo zelená (iné farby na požiadanie)Doručenie do 5-10 pracovných dní.

Popraďový mach – krabica

99.00  s DPH
Balenie: 2,5 kg Popraďový mach je zvyčajne typický plochý mach, ktorý rastie na kmeňoch stromov, brvnách, stenách, kameňoch a iných povrchoch. Zvyčajne je tento typ machu malý alebo stredný, asi 2-7 cm dlhý. Výborne sa kombinuje so všetkými ostatnými druhmi machov a rastlín a používa sa ako základňa pre všetky zelené steny alebo nástenné maľby.Doručenie do 5-10 pracovných dní.

Vytvorte si podľa vlastnej fantázie kus prírody u vás doma alebo v kancelárii. Predaj stabilizovaného machu patrí medzi novinky, o ktoré je veľký záujem. Nie je nič krajšie ako mať vlastnoručne vytvorenú dekoráciu, podľa vlastnej fantázie. Aj takto môžete obdarovať svojich blízkych. Nie je nič krajšie ako darček vlastnoručne vyrobený. Stačí si zakúpiť machový materiál a akýkoľvek podklad, zrkadlo, rámček, ai, a tvorba môže začať. Stabilizovaný mach môžete využiť aj pri oprave už zakúpenej dekorácie. Všetky nami predávané produkty sme vyrobili z netoxického a bezúdržbového materiálu, ktorý vydrží roky farebne stále. Ak vám dekorácia z machu dosluhuje, je na mieste doplniť ju novým machom alebo lišajníkom. Predĺžte tak dĺžku mechovej dekorácie, a aj naďalej vám bude robiť radosť. Mach odporúčame skladovať v s vyššou vlhkostou, ideálneho priestoru 40-60% a nie na prímom slnečnom svite. Nechajte sa inšpirovať a pozrite si naše machové obrazy, či hodiny z machu.