Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Prenosná priečka s machom

1,249.00 2,199.00  s DPH
Moss devider - pohyblivý rozdeľovač miestnosti je flexibilný systém, ktorý možno použiť ako rozdeľovač miestnosti, (mobilnú) priečku alebo dekoráciu steny. Rám je vyrobený z masivneho dreva - jaseň K dispozícii s jednostrannou alebo obojstrannou výsadbou. Ideálne riešenie pre priestory, ktoré je potrebné flexibilne usporiadať, alebo pre ochranu súkromia v upravených kanceláriách.Machový paraván 200cm x 100cm s guľatým machom a lišajníkom Bez údržbový Moss divider pre vašu kanceláriu alebo domácnosť.Panely absorbujú a tlmia zvuk, regulujú vnútornú klímu a prírodné farby a tvary vytvárajú produktívne, upokojujúce (pracovné) prostredie. Pripevňujú sa k rozdeľovaču praktickým zaklapávacím systémom, a preto sú vymeniteľné.Moss divider sú k dispozícii v 2 rôznych základných modeloch so šírkou 100 cm, jedným s výškou 200 cm a druhým s výškou 140 cm. Môžete si vybrať medzi jednostrannými alebo obojstrannými obkladmi stien.Pre panely sú možné všetky druhy machu:- Lišajník mach (6 farieb) - Guľatý mach - Provence mach - Plochý mach - Mix plochý a guľatý mach - Jungle ( stabilizovaný rastliny)dajte svojej kancelárii zelený kop!Doručenie do 5-10 pracovných dní.

Malá prenosná stena s machom

249.00 829.00  s DPH
Tabuľková machová priečka - pohyblivý rozdeľovač miestnosti je flexibilný systém, ktorý možno použiť ako rozdeľovač miestnosti, (mobilnú) priečku alebo dekoráciu steny. Rám je vyrobený z masívneho dreva - jaseň K dispozícii s jednostrannou alebo obojstrannou výsadbou. Ideálne riešenie pre priestory, ktoré je potrebné flexibilne usporiadať, alebo pre ochranu súkromia v upravených kanceláriách.Bez údržbový tabuľková machová priečka pre vašu kanceláriu alebo domácnosť.panely absorbujú a tlmia zvuk, regulujú vnútornú klímu a prírodné farby a tvary vytvárajú produktívne, upokojujúce (pracovné) prostredie. Pripevňujú sa k rozdeľovaču praktickým zaklapávacím systémom, a preto sú vymeniteľné.Tabuľková machová priečka je k dispozícii s rôznymi dĺžkami v 3 veľkostiach- dĺžka100cm,150cm,200cm. Môžete si vybrať medzi jednostrannými alebo obojstrannými obkladmi stien.Pre panely sú možné všetky druhy machu:- Lišajník mach (6 farieb) - Guľatý mach - Provence mach - Plochy mach - Mix Plochy a guľatý mach - Jungle ( stabilizovaný rastliny)Doručenie do 5-10 pracovných dní.

Unikátne možnosti, ako profesionálne rozdeliť priestor, ponúka deliace prenosné príčky. Moderný pohľad a originálne riešené. Dělící stěny vyrábame zo 100 % prírodného kopečkového mechu. Môžete príčky súčasne použiť ako tieto dekoračné steny. Dělící stěny a příčky jsou samy o sobě dominantou místnosti a hodí se tak do kancelářských i komerčných priestorov. Zpríjemnite si priestor a načerpajte energiu z prírody. Nadčasovosť a unikátny dizajn nesom ruku v ruke ojedinelý doplnok do domácnosti, kde chcete mať na dosah kúsok prírody. Vedecké štúdie ukazujú, jak telo reaguje pri pohľade na mechovú plochu. Myslite na zklidnenie a telo sa zbavíte stresu. Tento akustický paraván má vysokou akustickou izolaciou. Moderní dělící přenosné príčky sú bezúdržbové a vynikajú stálosťou farieb až 7 let. Využite je predovšetkým tam, kde nie je dostatok svetla alebo kde nie je možné vytvoriť prerobiť. Zkombinujte deliace príčku s hodinami s mechem a miestnosti dodáte štýl.